HAS-LIFT Michał Zawada.

Nasze usługi świadczymy głównie w zakresie serwisu i konserwacji wózków widłowych. Zajmujemy się również wynajmem oraz skupem wózków widłowych.

Firma Has-Lift Michał Zawada zajmuje się sprzedażą części do wózków widłowych oraz paletowych. Oferowane przez nas części są nowe i posiadają gwarancję producenta.

Firma Has-Lift Michał Zawada zajmuję się sprzedażą części do wózków widłowych oraz paletowych.

Duży wybór części

Oferowane przez nas części są nowe i posiadają gwarancję producenta. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. fotele do wózków widłowych, widły do wózków widłowych, koła i opony do wózków widłowych, łańcuchy do wózków widłowych, silniki jazdy i silniki hydrauliczne, układy zawieszenia, filtry do wózków widłowych, filtry do maszyn rolniczych, baterie trakcyjne do wózków widłowych, układy elektryczne, silniki spalinowe i akcesoria, materiały eksploatacyjne, instalacje gazowe i wiele innych.

Części do wszystkich marek

Oferujemy części zamienne do wielu marek wózków widłowych. Są to części m. in. do wózków takich producentów jak BT, Jungheinrich, Linde, Still, Toyota, Yale, Komatsu i wiele innych. W naszej ofercie są również wózki paletowe ręczne w różnej konfiguracji.

Naprawa wózków widłowych

Zakres usług

Naszym klientom proponujemy szeroki zakres usług począwszy od napraw, konserwacji i przeglądów wózków widłowych po wynajem, skup i sprzedaż tych pojazdów. Polecamy również wszelkiego rodzaju części zamienne i akcesoria dla widlaków.

Project

Serwis i konserwacja wózków widłowych

Doświadczona kadra mechaników świadczy usługi na najwyższym poziomie.

Zobacz więcej


Project

Przeglądy UDT

Zazwyczaj badanie odbiorcze ma okres ważności 1 roku.

Zobacz więcej
Project

Wynajem wózków widłowych

Wynajem krótko i długo terminowy wózków widłowych.

Zobacz więcej


Project

Skup wózków widłowych

Skupujemy wózki spalinowe i elektryczne wszystkich marek.

Zobacz więcej


Reklama

Serwis INFOEXPRESS poleca tanie strony intrenetowe. Domena w I roku gratis! Serwis INFOEXPRESS poleca tanie strony intrenetowe. Domena w I roku gratis! Sieci i przyłącza gazowe, wodne i kanalizacyjne. Wiertnica, minikoparka Bielsko-Biała Skup katalizatorów ceramicznych i metalowych, filtrów FAP i DPF - szybka wycena - najlepsze ceny!

Naprawy i przeglądy!

Głównym naszym atutem jest wykonywanie napraw na miejscu u klienta. Tylko w bardzo skomplikowanych przypadkach transportujemy sprzęt do warsztatu.

Potrzebujesz naprawy lub przeglądu? Masz stary widlak do sprzedania?